Technické služby Jičín

Technické služby Jičín

Parkovací automaty PDF Tisk Email

 

V  Jičíně  máme v současné době celkem jedenáct parkovacích automatů umístěných v parkovacích zónách v centru města a jeho blízkém okolí. Jsou označeny pořadovými čísly od 1. do 11.

Najdete je v těchto lokalitách:

Valdštejnovo náměstí (spodní a horní část), náměstí Svobody, Husova ulice, Šafaříkova ulice, Jungmannova ulice, Havlíčkova ulice, v ulicích Nová a Tylova, na autobusovém stanovišti (u soudu a trafiky ).

Ceny parkovného :     word1

 

Obsluha parkovacích automatů : Došek Libor   Mobil: 604 166 954 

 

Provozní řád placených stání na místních komunikacích a parkovištích v Jičíně.

 

Od 1.12. 2011 je zprovozněna pro naše občany i návštěvníky města Jičína nová služba SMS parkovné, která jim umožní velmi pohodlně zaplatit za parkování. Zde se můžete seznámit s touto službou a dozvíte se, jak na to.

stahnout  

Již nemusíte hledat drobné mince, nemusíte rozměňovat a prodloužit parkovné můžete nyní z kavárny nebo v průběhu Vašeho obchodního jednání bez toho, že byste se museli vrátit k parkovacímu automatu. Jediným předpokladem pro použití této služby je mobilní telefon, který má povolenou službu Premium SMS (tuto službu lze zdarma aktivovat na zákaznické lince Vašeho mobilního operátora – Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, U:fon).

Vystavení daňového dokladu za parkování

 

sms_parkovne

 

Pa06

 

pa04 pa01
   
   
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack