Technické služby Jičín

Technické služby Jičín

Čištění města PDF Tisk Email
 

 

 

Na tomto středisku  čištění města pracuje pět dělníků čištění města, kteří provádějí ruční metení komunikací, chodníků defakto veškerých prostranství města a dva řidiči. Jeden z nich obsluhuje vozidlo pro svoz odpadkových košů s technikou Hyundai H1 - PRESKO, druhý řidič pracuje se zametacími stroji IFA a ČICHO. Pro plnění úkolů zimní údržby bylo pořízeno vozidlo MAN s nástavbou sypač, v letních měsících po výměně nástavby funguje jako cistérna s kropící lištou a vysokotlakovou hadicí pro čištění kanalizačních vpustí.

 

Vedoucí střediska : Šenberk Tomáš      Telefon : 493 544 750      Mobil :  731 139 782      e-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

cis01 cis2

 

V rámci zlepšení čistoty města Jičína provádíme blokové čištění jednolivých komunikací dle pevného plánu. Níže uvedené komunikace budou uzavřeny vždy od 06,30 do 10,00 hodin, následně pak proběhne strojní čištění s ručním dočištěním. Značky s upozorněním budou umístěny vždy 10 dní předem.Důrazně žádáme občany města, aby svá vozidla v termínu blokového čištění vždy přeparkovali a umožnili nám tak provést úklidové práce v plném rozsahu. Děkujeme za pochopení.

 


       

 

 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack