Technické služby Jičín

Technické služby Jičín

Doprava PDF Tisk Email
 

 

 
 
 
 
 
Středisko dopravy je nezbytnou součástí zdárného chodu organizace, jakou Technické služby města Jičína jsou. K technickému zázemí dopravy patří nákladní vozidla MAN - kontejner, LIAZ - kontejner ( 2 ks) a AVIA - kontejner pro svoz velkoobjemových kontejnerů, které vyvážejí převážně odpad z jednotlivých středisek, mistních firem, soukromých osob i přilehlých obcí. K pravidelné činnosti pro úpravy terénů a pro nakládání různých druhů materiálů plně využíváme zemní stroje CAT 432E a UNC 061. Pro práce ve výškách při opravách střech, pracech pro veřejnou zeleň, nátěrech fasád a různých montážích používáme vysokozdvižnou plošinu LIAZ - MP 22. Hlavně pro plnění úkolů zimní údržby a pro přepravy MTZ v méně dostupném terénu využíváme traktory ZETOR (3 ks) s patřičným množstvím nákladních vleků.
Na středisku pracuje celkem šest řidičů - strojníků, kteří obhospodařují veškerou přidělenou techniku.
 
 
 

Potřebujete přistavut velkoobjemový kontejner, naložit nebo vykopat zeminu, scháníte pro klempíře zvedací plošinu a další, použijte tento kontakt :

 
 

Vedoucí střediska : Doležal Zdeněk    Telefon : 493 544 744    Mobil : 603 817 168    e-mail : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

acrobat   Finanční způsobilost

 

 

dopr01

 

dopr02

     
Základní rozměry velkoobjemových kontejnerů :    
varianta 1 (nejpoužívanější !)   varianta 2

k1

 

k2

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack